Bartosz Zmarzlik ambasadorem marki GBS Banku.

Wraz z początkiem kwietnia Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku nawiązał współpracę z gwiazdą Stali Gorzów – Bartoszem Zmarzlikiem. Roczny kontrakt zawarty pomiędzy instytucją a znanym żużlowcem obejmuje wspólne działania wizerunkowe oraz promocyjne, jakie zaplanowano na rok 2020.

- To oczywiście nie jest pierwsze spotkanie mistrza świata z naszym Bankiem – podkreśla Dariusz Włodkowski, Członek Zarządu ds. Sprzedaży w GBS Banku – już wcześniej zdarzało nam się sponsorować sukcesy Bartka, gdy był jeszcze bardzo młodym żużlowcem. Teraz odświeżamy tę dobrą znajomość, chcąc wspólnie promować ideę bankowości spółdzielczej i jej mobilne przyspieszenie. Wspólnie zaplanowane działania wizerunkowe mają na celu nie tylko przedstawienie GBS Banku szerszej i młodszej publiczności jako banku otwartego na innowacje, nieustępującego w niczym bankom komercyjnym. Ich celem ma być także zaszczepienie w młodych ludziach idei korzystania z bankowości, która wnosi wiele dobrego do życia lokalnych społeczności.Bo Bartosz Zmarzlik znany jest z tego, że chętnie pomaga tym, którzy tego potrzebują… GBS również pomaga i tu nasze systemy wartości po prostu się spotykają – dodaje Dariusz Włodkowski.

Cały wywiad z Dariuszem Włodkowskim do przeczytania na blogu GBS Banku: www.modnaspoldzielczosc.pl

Bartosz Zmarzlik to zaledwie 25-letni zawodnik, który w sezonie 2019 został indywidualnym mistrzem świata i trzecim w historii Polakiem, który zdołał wywalczyć tak ważny tytuł. W tym samym roku wygrał 85. Plebiscyt „Przeglądu Sportowego” na najlepszego Sportowca Polski. Wcześniej żużlowiec sięgnął po tytuł indywidualnego mistrza świata juniorów w 2015 roku, a także indywidualnego mistrza Europy juniorów w roku 2012. Na co dzień mieszka w Kinicach, gdzie wraz z rodzicami i bratem Pawłem prowadzi rodzinny biznes.


Zdjęcie: Bartosz Zmarzlik. Rok 2012

01-05-2020 Redakcja

Dodaj komentarz

Reklama [C] - GBS Bank
PEŁCZYCE Pogoda

OGŁOSZENIA

FIRMA

REKLAMA 1 - MARAL-HURTOWNIA BHP
REKLAMA 1 - MARAL-HURTOWNIA BHP

SONDA

Czy podoba Ci się portal ePełczyce.pl?

TAK
NIE